Dobrý den, v loňském roce jsem se stala majitelem podílu na pozemku, ...

Dobrý den, v loňském roce jsem se stala majitelem podílu na pozemku, který je veden v územním plánu jako trvalý travní porost. Chci se zeptat zda mohu na svém dílu postavit karavan pro rekreační účely, a to trvale a zda je nutno tuto skutečnost hlásit stavebnímu úřadu, popř. obecnímu úřadu, kam nemovitost dle KN spadá. Na pozemek je možný vjezd jen přes zákaz vjezdu, povolen jen dopravní obsluze , je možno získat povolení a kdo mi je oprávněn mi jej vydat. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na vlastní pozemek můžeš postavit karavan bez jakéhokoli povolení. Neni to stavba.Co se vjezdu týká, tak pokud tam neni jiná přístupová cesta, můžeš jako majitel jezdit i přes zákaz vjezdu. Musíš se na svůj pozemek nějak dostat.
Hlásit to nemusíš, ale obzvláště pokud je to v menší obci, neuškodí, pokud se zastavíš na obecním úřadě a jen jim tuto skutečnost sdělíš.

Další odpovědi:

Bronzový

jestli to není pevně spojeno se zemí,tak se to za stavbu nepovažuje,jestli není v okolí nějaký zdroj pitné vody,což by omezovalo rekreaci a používání,myslím si,že není třeba to nikam hlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.