eliska囧

Jak znovu zapadnout?

Jak znovu zapadnout
Dobry den,v detstvi sem byla tercem nebylo by dne kdyby mi lidi nezacaly nadavat od te doby pomlouvam jak prestat:-(

Odpovědi
www

Jednoduše tě pomlouvání baví, možná něco závidíš, proto to děláš.
Stačí ale chtít přestat a přestaneš, časem díky tomu i do toho kolektivu zapadneš ! 🙂
Doplňuji:
Jestliže si ale nepřipustíš, že současná chyba není v kolektivu nýbrž v tobě samotné, navštiv raději psychologa.

fenomen

Ahoj,
tak teoreticky lidi se ti smějí protože jim na tobě něco vadí či se jim na tobě něco nelíbí, jako třeba mě se na tobě nelíbí tvoje čeština. ;) Takže když budeš například silnější tak zhubni, nebo druhá možnost která je mnohem lepší, poznámky ignoruj a dělej si z toho taky srandu, když ti třeba někdo řekne že jsi tak tlustá že by pod tebou spadl most, tak řekni třeba: „No, možná i dva."
Vážně, když si budeš dělat srandu sama za sebe, lidi to přestane bavit.

ivzez

Prostě přestat, jinak to nepůjde.

Začít asi budeš muset tím,
že se přestaneš vymlouvat,
proč vlastně pomlouváš …