dobrý den umí LG 37LE 5500 prehrat na USB format MPG2

po nahrani ze set top boxu (STRONG 5222)po zasunuti flasch verbatim se to nacte soubor je rozdelen zhruba po jednom GB(na 5 kapitol)první kapitola je normalne nahrana asi (40min)ostatni me hlasi chybu a jsou jakoby prazdna.Pritom v set top boxu to jde prehrat cele.diky za odpoved. Miroslav Zajicek

Odpovědi
P.T.

Ten set-top box tuším nahrává ve formátu *.TS (transport stream). Je to formát, se kterým počítače a WMP problém nemají a dá se s ním pracovat. U TV je to horší. Já zkoušel nahrávky ze Strongu v Sonce, a ta neměla problém (KDL40HX500). Buď si ty nahrávky v PC spojte/upravte a konvertujte do formátu, který TV spolkne (AVI, MPEG, MKV, DviX,…) nebo to přehrávejte v set-top boxu. Kompatibilitu s tímto formátem vám výrobce (LG) nebude garantovat, proto bych na to nespoléhal. Taky bych se ještě kouknul na web výrobce, jestli nevyšel upgrade FW, možná by to pomohlo.

Poslední možnost je, pokud to STB umožňuje, nastavit ho, aby nenahrával do kapitol, ale jeden film = jedna nahrávka (kapitola/soubor).