Dobrý den, u evidence vozu na stk musí být přítomen majitel vozu, nebo nemusí? Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že ne, protože mnoho autoservisů to za majitele vyřídí.

Další odpovědi
anonym

Nemusí, já dávám auto nejdříve do servisu, ať to připraví na STK a dojedou tam s ním.Vždycky udělají co je potřebné a předají mě auto už se všemi kontrolami.Sice to je o 500Kč dražší, ale když jsem to do servisu nedával, tak mě kolikrát z STK vrátili s nějakou závadou a když si spočítám znovu do opravny,znovu na STK a další placení a veškerý ztracený čas, tak se mě těch 500 korun navíc vyplatí dát.

cukrar

Není důvod, aby tam byl majitel, může kdokoliv způsobilí.
Příkld, majitel je leasinková společnost, provozovatel je anonym, a klidně může jet Vaše manželka či její milenec…
:)

Fredosar

Vtipný příspěvek „Cukráře“,ale pravdivý :) akorát ta čeština pokulhává :P