Andyssek

Dobrý den touto dobou se mi začal přehřívat NoteBook.

Tak skusil jsem vyčistít větráček..
Také mám podložku ..
Ale pořád si nejsem jistý co s tím je :)
Notebook se jmenuje :
hewlett packard – Probook 4515s
Prosím vás pomožte mi :)
Budu rád za všechny odpovědi :)

Nejlepší odpověď
www

Jestliže jsou větrací otvory volné, větráček ok, může jít o nadměrnou zátěž.
Odinstalovat všechny zbytečně spuštěné procesy, jiné pozavírat, vyčistit ccleanerem, použít chladící podložku ap.

Další odpovědi
brillant

Používejte vyhledávání – již se to tu řešilo.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99eh%C5%99%C3%­ADv%C3%A1%20se­%20notebook

T-ess

Zkuste ten poítač úplně otevřít, vysavač stáhnout na minimum a vysát, co jde (samozřejmě ne součástky počítače :D). Pokud jste to už zkoušel, doporučila bych zkusit vypojit počítač ze zásuvky a při používání „externí“ myši vypnout tu notebookovou – nic moc rady, ale třeba pomůžou :). Taky je fajnsi otevřít správce úloh a vypnout automatické zapínání některých nepoužívaných programů, počítač to pak nestíhá a zafuní se z toho. ;)

cochee

Podložka je nanic. Ten větráček, to jo, ale těsně vedle. Větráček tlačí vzduch přes chladič, ten má spoustu jemných lamel („lupínků“), na nich se usazuje prach a časem vytvoří pěkný, téměř vzduchem neprostupný polštářek. Vysavač zde moc nepomůže, spíše stlačený vzduch nebo jiný plyn a fouknout správným směrem. Pokud bude ntb už starší, je taky možné, že vyschla teplovodivá pasta mezi mikroprocesorem a chladičem, k jejímu obnovení je třeba pochopitelně nová pasta a dále rozšroubovat notebook. Někdy se ostatně musí notebook rozšroubovat i kvůli tomu zanesenému chladiči, protože to jinak nejde odstranit.

Bedy

Kdyžtak mi pošlete výpis z Hijackthisu, je možné, že v notebooku Vám běží něco nechtěného nebo tam je toho opravdu moc, co těžko zvládá. Přes Hijackthis se na to podíváme :)

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

jáára

Bedy, potřeboval bych tu něco vytapetovat. Zkus používat hlavu místo control+v. jo a outlook není .cz, tak ti asi moc lidí psát nebude. žabaři!