Avatar uživatele
Andyssek

Dobrý den touto dobou se mi začal přehřívat NoteBook.

Tak skusil jsem vyčistít větráček..
Také mám podložku ..
Ale pořád si nejsem jistý co s tím je :)
Notebook se jmenuje :
hewlett packard – Probook 4515s
Prosím vás pomožte mi :)
Budu rád za všechny odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jestliže jsou větrací otvory volné, větráček ok, může jít o nadměrnou zátěž.
Odinstalovat všechny zbytečně spuštěné procesy, jiné pozavírat, vyčistit ccleanerem, použít chladící podložku ap.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Používejte vyhledávání – již se to tu řešilo.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99eh%C5%99%C3%­ADv%C3%A1%20se­%20notebook

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
T-ess

Zkuste ten poítač úplně otevřít, vysavač stáhnout na minimum a vysát, co jde (samozřejmě ne součástky počítače :D). Pokud jste to už zkoušel, doporučila bych zkusit vypojit počítač ze zásuvky a při používání „externí“ myši vypnout tu notebookovou – nic moc rady, ale třeba pomůžou :). Taky je fajnsi otevřít správce úloh a vypnout automatické zapínání některých nepoužívaných programů, počítač to pak nestíhá a zafuní se z toho. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Podložka je nanic. Ten větráček, to jo, ale těsně vedle. Větráček tlačí vzduch přes chladič, ten má spoustu jemných lamel („lupínků“), na nich se usazuje prach a časem vytvoří pěkný, téměř vzduchem neprostupný polštářek. Vysavač zde moc nepomůže, spíše stlačený vzduch nebo jiný plyn a fouknout správným směrem. Pokud bude ntb už starší, je taky možné, že vyschla teplovodivá pasta mezi mikroprocesorem a chladičem, k jejímu obnovení je třeba pochopitelně nová pasta a dále rozšroubovat notebook. Někdy se ostatně musí notebook rozšroubovat i kvůli tomu zanesenému chladiči, protože to jinak nejde odstranit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Kdyžtak mi pošlete výpis z Hijackthisu, je možné, že v notebooku Vám běží něco nechtěného nebo tam je toho opravdu moc, co těžko zvládá. Přes Hijackthis se na to podíváme :)

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Bedy, potřeboval bych tu něco vytapetovat. Zkus používat hlavu místo control+v. jo a outlook není .cz, tak ti asi moc lidí psát nebude. žabaři!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek