vera12

Dobrý den ,systém v počítači mi sám nenajíždí,musím mačkat f10 a vybrat ,co udělat aby najel při zapnutí pc sám? ? díky

Odpovědi
Bedy

Musíte se přepnout do BIOSu a tam nastavit, aby nejprve počítač zkoušel startovat z pevného disku a až pak z dalších médií jako CD, disketa, apod.

Do BIOSu vstoupíte přes klávesu F2 nebo Delete (je to tam dole napsané – Press F2 nebo Del to enter setup nebo BIOS nebo CMOS).
V BIOSu se pak přepnete přes šipky na klávesnici do Boot sequence, mělo by to být buď hned na první záložce nebo v nějaké advanced settings.

arygnoc

nastaviť v BIOSE.

cochee

že ty máš v DVD mechanice nechaný nějaký disk?