cof

Dobrý den slyšela jsem, že intenzivním posilováním nohou, nohy ještě víc přibírají na mohutnosti.

je to údajně vlivem zpevňování svalů, je to pravda? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Ano, je to pravda, už jste viděla cyklistu s mohutnými stehniskami nebo jste zkoušela spinning? To je právě ono, jednostranné posilování. Pokud je to váš záměr, tak směle do toho a co nejčastěji. V opačném případě doporučuji posilování zaměřené na všechny partie těla.

Další odpovědi
pekynka

Já si to zkusila, jezdila jsem silový spinning a nevešla jsem se stehny a lýtky do kalhot.

nabubindes

ano a intenzivním myšlením roste hlava…

ReHu

Jde o to, jak je chceš tvarovat. Na mohutnosti příbírají, pokud se dává velká zátěž. Proto se ženám, ne ženám – kulturistkám, doporučuje malá zátěž a víc opakování. Třeba v sériích.