Radomír.cz

Jaký je email do časopisu ONA DNES??

ONA DNES

Nejlepší odpověď
annas

Mám před sebou časopis Ona Dnes a v ní je napsané:

Chcete nám něco říct? Napište naám na adresu Ona Dnes, Karla Engliše 519/11, 150 00 PRAHA 5 a na mailovou adresu ona@mfdnes.cz.

Další odpovědi
MamarCOOL

Co to sakra… pane zpletl jste si asi stránku tady jsou jen otázky a odpovědi pardon jste tu někde jinde než to vypadá tak nevím o co se jedná.

anonym

Použij kontaktní formulář – http://vice.id­nes.cz/popup/tip-redakci.aspx
Oni si to předají…
😉