evik.fialka

Dají se letáky roznášet již od 14 let věku?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se dají letáky roznášet již od 14 let. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Drap

Legálně ne. Nikdo tě nemůže zaměstnat ve 14 letech.

Tw!st

letáky roznášet klidně můžeš, jen tě nikdo legálně ve 14ti nezaměstná.

Drahuška999

Dobrý den, já tedy uplně nevím, jak je to teď s těmi letáky, ale soudím podle toho, že jelikož už to lidi ani moc domu neberou, tak si myslím, že je to taková neprofitabilní práce:) A ono, taky proč by byla, když už jsou mezi námi stránky jako je například tato zde – https://www.muj­letak.cz , kde jsou všechny potřebné letáky :)

Cenobita

Ano dají ale s někým, kdo je může roznášet legálně, rodiče někdy chodí s dětmi.