Dobrý den ráda bych se zeptala jak si mám zaregistrovat přechodné bydliště kvůli slevové kartě na jízdné?

Mám totiž privát v jiném městě než školu a kartičky mám 2. Tu se kterou jezdím z privátu domů mi uznali, ale tu ze školy na privát ne, protože v občance mám trvalé bydliště. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Přechodné bydlište se nikde neregistruje. Možná by vám pomohlo potvrzení o ubytování na privátě a potvrzení s adresou školy,. Abyste prokázala, odtud jezdíte kam.
Předpokládám, že u té kartičky, kterou vám uznali, nevím kde, se uváděla 1.adresa trval.bydloště a 2.adresa privátu?
Záleží, jestli se slevová karta týká MHD nevo busu nebo vlaku?

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Jestli nedošlo ke změně, tak uznat by měli trasu - trvalé bydliště a místo školy.
Jestli jste si našla (chtěně, nechtěně) privát mimo město, kde je škola, nikdo neřešil, alespoň v mém případě. Pokud jde o žákovské/studentské jízdné (oranžovo modrá kartička).
Pokud si vyřizujete slevové jízdné, např. MHD na tři měsíce nebo měsíčník na bus, tak na bydliště, se mě nikdo neptal, jen na trasu a od té se odvíjela sleva.... Nějak sem asi nepochopila otázku

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.