lda

Dobrý den rad bych se zeptal jestli se na mě vztahuje amnestie když jsem dostal veřejne prospěšne prace dekuji

Mě říkal kamarát že jo ale jemu se dá težko věřit tak se obrací na vaši radu děkuji moc.

Odpovědi
mildairda

ano ano ano ano pokud jste dostal verejne prace do roku 2012 tak uz jste cisty zbytek nevykonanych verejnoprospesnych praci vam byly amnestovany mel jsem je taky byl jsem u probacni se zeptat tak vim vse na sto pro

anonym

bych ty amnestie zrušila, ti co něco provedli, ať si za to hezky zaplatí, smrdí v lochu bo makaj a bylo by po ptaní se…a to navíc amnestie v podání klause? Nakopat a pořádně :/