MartinG

Dobrý den, Rád bych se přidal k armádě, ale nemám na to známky ve škole, je i jiná možnost ja se dostat do armády?

Doplňuji:
Podmínkou je střední vojenská škola, ale na tu nemám známky aby mě přijali, takže mám asi smůlu

Nejlepší odpověď
Zbynas

mrkni na stránky. Na to se škola nevztahuje, ne? :)

Zdroj: kariera.army.cz/cz/pro­fesional

Další odpovědi
anonym

Postačuje dovršení 18 let a min. vyučení.

Rocker

Než dospěješ,tak tě to snad přejde

SonsyMite

O tom ani nepřemýšlej. Se tam nedostaneš a i kdyby, tak armáda propozští 60%. Může tam bý jen ten, co má 6 měsíců praxe v afghánistánu nebo v Iráku.

venkovan

Co se naučit pořádné řemeslo a pořádně pracovat. Potom budeš svým pánem a ne bude tě kdejaký hňup buzerovat.
Ale faktem je, že všechny armády potřebují lidi, pro které armáda je jediná spáse, protože jinde by se neuplatnili. Takoví jsem ti největší vlezdozadkové, … .
No nezlob se, byl jsem na vojně a mám s určitou skupinou lidí svoje zkušenosti. Říkalo se i nich:" Čítať, písať neumím, ale vojnu vám urobím". Byli to jedni z největších zmetků se kterými jsem se v životě potkal. Zákeřní, podlí, jen aby dostali o pochvalu víc (podobní ale jsou dnes různí nejnižší vedoucí v četných podnikatelských společnostech, kde kariera je hodnocena podle bodů od nadřízených).

Drap

Jiná možnost, než klasický výběr armadou neni. Snad jedině francouzská cizinecká legie.

Wack Lodgers

Sice nevím jak se dostat do armády, ale vím, kde si nakoupit takové to army oblečení. Našel jsem si takovou stránku, kde maj fakt super ceny a ta kvalita se nevyrovnala zatím žádnému jinému shopu, kde jsem army oblečení kupoval. Takže za mě top. Je to shop https://armik.cz