Dobrý den, Rád bych se přidal k armádě, ale nemám na to známky ve škole, je i jiná možnost ja se dostat do armády?

Doplňuji:
Podmínkou je střední vojenská škola, ale na tu nemám známky aby mě přijali, takže mám asi smůlu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

mrkni na stránky. Na to se škola nevztahuje, ne? :)

Zdroj: kariera.army.cz/cz/profesional

Další odpovědi:

Postačuje dovršení 18 let a min. vyučení.

Stříbrný

Než dospěješ,tak tě to snad přejde

Pokročilý

O tom ani nepřemýšlej. Se tam nedostaneš a i kdyby, tak armáda propozští 60%. Může tam bý jen ten, co má 6 měsíců praxe v afghánistánu nebo v Iráku.

Zlatý

Co se naučit pořádné řemeslo a pořádně pracovat. Potom budeš svým pánem a ne bude tě kdejaký hňup buzerovat.
Ale faktem je, že všechny armády potřebují lidi, pro které armáda je jediná spáse, protože jinde by se neuplatnili. Takoví jsem ti největší vlezdozadkové, ... .
No nezlob se, byl jsem na vojně a mám s určitou skupinou lidí svoje zkušenosti. Říkalo se i nich:" Čítať, písať neumím, ale vojnu vám urobím". Byli to jedni z největších zmetků se kterými jsem se v životě potkal. Zákeřní, podlí, jen aby dostali o pochvalu víc (podobní ale jsou dnes různí nejnižší vedoucí v četných podnikatelských společnostech, kde kariera je hodnocena podle bodů od nadřízených).

Zlatý

Jiná možnost, než klasický výběr armadou neni. Snad jedině francouzská cizinecká legie.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.