tejinka

dobrý den prosím vás posl.ms jsem měla 28.2–4.3 mám jí vždy po 20–21 dnech a mám jí vždy 4–5 dní…kdy dostanu další?

dobrý den prosím vás mám dotaz poslední ms byla od 28.2–4.3 ms mám vždy po 20–21 dnech nevím kjak spočítám kdy dostanu další??a mám ještě jeden dotaz je možné otěhotnet 5 dní před ms??a ještě posllední kdybych ybla tet 4+2 od posl.nechráněného sexu poznal by to doktor na ultrazvuku pri preventivce?moc dě­kuji

Odpovědi
anonym

http://calendar­.zoznam.sk/men­struacni-kalendar.php

Drap

To si snad zvládneš spočítat sama.- Pokud ti to dělá problém , tak si vezmi kalendář.