rezinka

Dobrý den prosim vas jak dlouho se marodi kdyz projdu amputaci malicku tak zhruba dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží na posouzení lékaře, jelikož jemu je znám váš zdravotní stav a také povolání, které vykonáváte.
Jedná se o malíček na levé nebo pravé ruce, noze?
Je vaše zaměstnání spíše sedavé nebo manuální?
Po zahojení rány můžete pracovat jednou rukou (pokud se jedná o malíček na ruce) nebo např. myjete nádobí? Pracujete ve špíně?
To vše je podstatné pro vašeho lékaře a ten rozhodne o tom jaká doba je přiměřená pro pracovní neschopnost.

Další odpovědi
tom004

Na to prakticky žádný,ani hrubý,odhad není.Může to být 1 měsíc,ale stejně tak 1 rok.Těch když se a kdyby,je mnoho.Ale každému přeji co nejrychlejší uzdravení