Dobry den, prosim poradte prosiim dalkove studium.

Dobry den, mam jen zakladni vzdělani, protože mam malou dcerku tak bych potrebovala dalkove studium. Chtěla bych si to dodělat,ale v oboru chovatel koni nebo podnikatel prostě něco takoveho,Jsem z Vysočiny. A chtěla bych se vas zeptat zda nevite jestli něco takoveho neexistuje? Předem děkuji Kadankova

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu. V něm najdete školy, které otevírají dálkové studium.

Škol, které otevírají dálkové studium, není moc na výběr.

Zdroj: http://www.stred­niskoly.cz/obo­ry/vysocina/?dochaz­ka%5B%5D=2

Další odpovědi
Tmavovlaska

Chce to přímo rozklikat konkrétní názvy škol a oborů.
Dálkové studium na střední škole by existovat mělo (např. taková nástavba konkrétně obor Podnikatel na výuční list dálkově 100% existuje, ale to se Vás zatím netýká, protože nemáte zatím výuční list).
Ale určitě si nějaký obor najděte a běžte do toho, je škoda to nevyužít, a každá škola se hodí.

skorcovaz

Skuste hotelovou školu se zaměřením na nějaký cizí jazyk, nebo IT. Tyto obory jsou docela žádané a neměla by jste mít poté problém sehnat dobře placenou práci.