Kvakiela23

Dobrý den,prosím poradte mi

Dobrý den,dnes jsem byla na své první prohlídce u gynekologa.Čekám miminko moje poslední MS byla 21.12.2013 takže podle MS jsem 6+6tt podle ovulace mi to vychází na 5+4tt a ještě nebylo na ultrazvuku (vaginálním) vidět srdíčko? Je možné že se ještě rozběhne? Zpráva od doktorky : V děloze gest.váček s hyperechog.lemem 11 mm,ž.v +. Závěr-incip.grav. řekněte mi k tomu prosím víc…Děkuji moc a přeji hezký den

Odpovědi
anonym

Gestační váček s hyperechogenním lemem – plodové vejce usazené ve sliznici dělohy.
Incipientní gravidita – těhotenství v počáteční fázi.
___
To, že „nebylo vidět srdíčko“ je v pořádku – sono nemá takové zobrazovací schopnosti.
___
Uklidni se, nic neblahého se – podle zprávy, neděje.
😉