dobry den prosim o radu

Dobry den mam dotaz. Obvodni lekar mi našel na pravé 1cm širokou a 1 a pul dlouhou bulku ve tvaru ovalu. Doktor se domniva ze je to cysta:Poslal me na gynekologii. Mam strach co to je. Bojim se tam jit . Prosim poradte mi muze to byt vážné, měla bych navštivit lekaře. Muže to byt i něco jiného? Je mi 21 let.Bulka mě neboli. Casto mě poboliva bricho. Menstruace mam bolestive prvni den cyklu. Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co bys chtěla od nás slyšet? Ano máš rakovinu a umřeš nebo neboj nic to není. Pokud ti doktor našel nějakou bulku na prsu a poslal tě na gynekologii, tak tam běž. Oni tě pošlou na vyšetření a budeš chytřejší než my tady co nic nevidíme.
Lepší vědět a věřit než nevědět a trápit se.

Další odpovědi
vecernice

Prostě běž na tu gynekologii,kdy tě doktor pošle na ultrazvuk a tam se to vyřeší.Nemusí to být vůbec nic vážnýho.

dagry

Anonymko… klidně se boj, ale k tomu lékaři val a to velmi rychle. Opravdu se nemusí jednat o vážnou nemoc a pokud jo, tak je lepši se začít léčit dřív než bude pozdě. Pak se budeš mlátit hlavou do zdi, proč jsi k tomu doktorovi nešla.