Alenka44

Dobrý den, prosím nevíte ve kterém salonu v olomouci je nejlevnější stažení barvy z vlasů?

Dobrý den, prosím nevíte ve kterém salonu v olomouci je nejlevnější stažení barvy z vlasů? Popřípadě se kterými salony máte dobré zkušenosti děkuji

Odpovědi
Anette

Sice si nebarvím vlasy,takže nemám zkušenosti s odtraňováním barvy,ale slyšela jsem,že to hodně ničí vlasy,tak zvaž,jestli to opravdu chceš.

annas

Našla jsem odkaz. Zkuste u učňů.

http://new.stur­sovka.cz

Levnější kadeřnictví (na rozdíl od jiných) je na konci Panské ulice vpravo ze Žerotínova náměstí.