megyna

Kolik může vážit kufr do letadla a příruční taška do letadla?

Dobrý den, prosím kolik může vážit kufr do letadla a příruční taška do letadla? Děkuji.

Odpovědi
Drap

U různých společností to bývá mírně odlišné. Nejlépe kontaktovat konkrétní leteckou společnost.

led

Veľkosť, hmotnosť a počet zavazadiel si treba overiť u konkrétnej leteckej spoločnosti.
V prípade nadváhy, alebo nadrozmeru, doplácate príplatok (nie malý).
Podobne si overte aj veľkosť, váhu príručného zavazadla (do kabíny) a čo môžte mať so sebou na paluby, napríklad 100ml vody v priehladnej fľaši (niekde môžte mať aj 300ml, niekde nič) a podobne.