iceT

Dobrý den,prosím jak odeslat soubory z plochy

do nově vytvořené složky? Odeslat do dokumentů to umím,ale potřebovala bych to do jiné složky,právě v těch dokumentech.Děkuji.
Doplňuji:
Takže moc díky,už to mám,nevěděla jsem,že je to také jednoduché.

Nejlepší odpověď
hanulka11

rozklikni si dokumenty a tam máš zobrazené popsané složky a ty si z plochy je přetáhneš rovnou do té složky kam chceš

Další odpovědi
mosoj

Adresou to také jde i plocha má svoji adresu.
Proč tak složitě. Otevřu si složku se soubory a přetáhnu je do druhé složky ať je kdekoli. U Win 7 ani tu cílovou složku nemusím otevírat. Stačí když to přetáhnu na ikonu složky.

fortin

Chci palec za to že když jsem běžel kolem kola tak jsem o něj zavadil a spadlo na mě. Utíkal jsem od počítače od této otázky do kuchyně. Jinak moje Aistý kopíruj takto. Když potřebuješ zkopírovat CD, tak 2. tlačítkem myši Kopírovat, pak nad nějakou jinou složkou nebo diskem Vložit. Pouhé přetáhnutí CD jinam způsobí vytvoření zástupce ale ne obsahu. Mě to dělá takhle. Když chci zkopírovat odkaz nebo film v rámci stejného disku tak se přesune, to je hned. Z Plochy do dokumenty. Když to stejné přesouvám z disku na jiný i když jde o ten samý disk ale je rozdělený na 2 tak se nepřesouvá ale kopíruje.
Jinak zpátky ke Tvé otázce. Do kontextového menu prohlížeče je možné přidat další místa nebo programy kam se bude odesílat. Kontextové menu najdeš touto cestou. Nad nabídkou Start klikni 2. tlačítkem myši. Prozkoumat. Kliknout na složku SendTo. Do ní okopírovat zástupce dalšího disku, flešky. Nebo programu který často používáš. Nebo zástupce poznámkového bloku notepad.exe, cokoliv.

Správná cesta je AppData\Roamin­g\Microsoft\Win­dows\SendTo