honza76

Dobry den prosím chci se zeptat v roce 2012 mi byl odebraný Řid.za dopravni nehodu pod vlivem alkoholu nikdo nebyl z

Dobry den prosím chci se zeptat v roce 2012 mi byl odebraný Řid.za dopravni nehodu pod vlivem alkoholu nikdo nebyl zraněn dostal sem 3 roky zák teď po 18 měsicich budu žádat o pulku jestli mi to schválí co mě vše čeka vybodovaný nejsem ,děkuji za odpověď .

Nejlepší odpověď
cukrar

Abych nevypisoval podrobně, nastudujte třeba i zde:
http://www.12bo­du.cz/vraceni-ridicskeho-prukazu-po-vybodovani.html

Autoškola u Vás, Vám rádi poradí a pomůže, páč jí to dobře zaplatíte. Pak i doktory…

Další odpovědi
anonym

Musíš k žádosti přiložit výsledek přezkoušení odborné způsobilosti – tady si počti, co je potřeba – http://www.pi­mes.cz/index.php?pa­ge=Prezkouseni-k-vraceni-RP – a pak kontaktuj nějakou autoškolu, kde ti podmínky – případně, upřesní.

arygnoc

načo vám je vodičák, aby ste niekoho zabil?
to môžete aj bez neho, aspoň vám pridajú.

pochopíte, keď vám niekoho z rodiny zabije ochlasta za volantom.

nie tri roky – ruky nohy urezať, a oslepiť, jazyk vytrhnúť.

zakázal by som doživotne pod hrozbou trestu doživotného väzenia viesť vozidlo tým, čo boli prichytení pod vplyvom alkoholu za volantom.

zzzzz

No tak tuto odpověď bych nominovala, škoda že to v diskuzi nejde.