Dobry den prisel mi preplatek za elektrinu,ale slozenku jsem nestacil vybrat,skoncila ji platnost,da se to nejak resit??

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych si zajela osobne na elektr. Mozne je , ze by castku vyplaTili na pokladne , aby jste priste neprosvihli dalsi slozenku. Nebo tam zavolat – na kazde smlouve je uveden tel. ) a domluvit se. Zakazn. l. 840 840 840

Další odpovědi
mosoj

Zkusit se zeptat svého dodavetele elektřiny, zda vám je nevyplatí na přepážce. Jinak o peníze nepřijdete, pokud jste si je nevyzvedl, automaticky se převádí do dalšího roku.

Lenjička

Zkusila bych zavolat na linku Vašeho poskytovatele a říci mu, že jste byl třeba v zahraničí. Jestli by vám to nemohli poslat znova.
Možná vám to započítají do dalšího roku? Že už tam budete mít nějaký vklad 🙂

Pantata

Jé vy se máte dobře…