Dobrý den.. přeju jsi od mala pejska jenže moje mamka ho furt nechce :'( skouším všechno .. a furt nic jsem zoufala

prosím pomozte mi... jak jí mam předsvěčit děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Musíš zjistit, proč jej nechce, a poté ji vyvést z omylu a dokázat jí, že je to dobrý nápad. Ovšem pokud mamka vidí, že bys s ním třeba nechodila na procházky, že jsi třeba nezodpovědná (neříkám, že jsi), tak na tom asi bude trvat. Ale časem Ti ho možná dovolí ;)

Další odpovědi:

Pokročilý

Já si také od mala přeju psa a jsem ráda, že jsem si ho nepořídila..... Ono to není sranda, aby byl pes spokojený, tak potřebuje hodně procházek a věnování se mu. Teď možná chodíš do školy, ale co za pár let? Pes se dožívá kolem 15-ti let. Neomrzí tě třeba potom?

Být zoufalá kvůli tomu, že matka odmítá pořídit ti psa , to je pěkný nesmysl. Každou chvíli se tu řeší podobné problémy. Proč hned užívat tak dramatických výrazů? ZOUFALSTVÍ!!!
Co tak sednout si s manikou hezky pospolu a probrat její i Tvé důvody. Dojdete k nějakému řešení. Já bych maminku do ničeho, co v bytě mít nechce, netlačila. Pokud bydlíte v bytovce, tak její stanovisko chápu a moc si ji za takový postoj cením. Je to totiž postoj, který soucítí se zvířaty chovanými v bytě. Také možná matka tuší, že starosti o tvého pejska by rychle skončily na ní. No a v neposlední řadě je skutečností, že pes není nijak levná záležitost.

využi všechny příležitosti ukaž třeba mamce psi v útulku a čím si museli projít.Proč tvoje mamka nechce pejska může mít spoustu důvodu.Mě umřel pejsek a dalšího jsem mohla mít až za rok.řekni jí že si nebude pořizovat psa za kterýho jen utrácí peníze vem si pejsek ti může i zachránit život nejlepší kamarád je pejsek.Přeč ti ji tyto odpovědit

Diskuze k otázce

agys789

nejsem už na škole do prace nechodím finance na to jsou od rána do večera bych se mu věnovala ... ale problem je že nema ráda zvirata ale ja bych psa měla jen v pokoji ... :/ což nechápe

anonym

Agys789, člověk někdy podvědomě cítí, co by mu nedělalo dobře. Možná má maminka problémy s alergií, nebo s astmatem. Nebo je její organizmus citlivý na zvířata. Prober to s maminkou ještě jednou podrobně a snaž se vnímat její důvody v celé šíři. Když Ty budeš poslouchat a vnímat mámu, tak tím spíše ona potom bude slyšet Tvé názory.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.