agys789

Dobrý den.. přeju jsi od mala pejska jenže moje mamka ho furt nechce :'( skouším všechno .. a furt nic jsem zoufala

prosím pomozte mi… jak jí mam předsvěčit děkuju

Nejlepší odpověď
Lorrien

Musíš zjistit, proč jej nechce, a poté ji vyvést z omylu a dokázat jí, že je to dobrý nápad. Ovšem pokud mamka vidí, že bys s ním třeba nechodila na procházky, že jsi třeba nezodpovědná (neříkám, že jsi), tak na tom asi bude trvat. Ale časem Ti ho možná dovolí ;)

Další odpovědi
LejdyTerr

Já si také od mala přeju psa a jsem ráda, že jsem si ho nepořídila..... Ono to není sranda, aby byl pes spokojený, tak potřebuje hodně procházek a věnování se mu. Teď možná chodíš do školy, ale co za pár let? Pes se dožívá kolem 15-ti let. Neomrzí tě třeba potom?

anonym

Být zoufalá kvůli tomu, že matka odmítá pořídit ti psa , to je pěkný nesmysl. Každou chvíli se tu řeší podobné problémy. Proč hned užívat tak dramatických výrazů? ZOUFALSTVÍ!!!
Co tak sednout si s manikou hezky pospolu a probrat její i Tvé důvody. Dojdete k nějakému řešení. Já bych maminku do ničeho, co v bytě mít nechce, netlačila. Pokud bydlíte v bytovce, tak její stanovisko chápu a moc si ji za takový postoj cením. Je to totiž postoj, který soucítí se zvířaty chovanými v bytě. Také možná matka tuší, že starosti o tvého pejska by rychle skončily na ní. No a v neposlední řadě je skutečností, že pes není nijak levná záležitost.

Jessi

využi všechny příležitosti ukaž třeba mamce psi v útulku a čím si museli projít.Proč tvoje mamka nechce pejska může mít spoustu důvodu.Mě umřel pejsek a dalšího jsem mohla mít až za rok.řekni jí že si nebude pořizovat psa za kterýho jen utrácí peníze vem si pejsek ti může i zachránit život nejlepší kamarád je pejsek.Přeč ti ji tyto odpovědit

agys789

nejsem už na škole do prace nechodím finance na to jsou od rána do večera bych se mu věnovala … ale problem je že nema ráda zvirata ale ja bych psa měla jen v pokoji … :/ což nechápe

anonym

Agys789, člověk někdy podvědomě cítí, co by mu nedělalo dobře. Možná má maminka problémy s alergií, nebo s astmatem. Nebo je její organizmus citlivý na zvířata. Prober to s maminkou ještě jednou podrobně a snaž se vnímat její důvody v celé šíři. Když Ty budeš poslouchat a vnímat mámu, tak tím spíše ona potom bude slyšet Tvé názory.