Milan Hošek

.Poznám, že se někdo neoprávněně přihlásil na můj wifi router?

Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, podle formulace otázky soudím, že nemáš šanci…
Ale můžeš se to naučit…
😉
Co je to „můj internet“???
_____________­________________________­___
Nepíšeš typ a nastavení…
:-O
___
Takže obecně – přihlas se do administrace routeru a hledej

  • v logu (máš-li)
  • v Clients (nebo tak něco) v sekci WLAN (wifi)
  • v DHCP Clients (nebo tak něco) v sekci Network (máš-li nastaveno DHCP)

Další odpovědi
anonym

Pokud budeš šikovnej,tak poznáš.
Tím máš na mysli asi wifi router?
Můžeš si i heslo změnit,pokud bude administrátor souhlasit nebo ti dá svolení.
Do nastavení routeru se obvykle chodí přes prohlížeč.
Fungujeto jenom v tom případě, když routuješ svým počítačem. Jinak musíš do administrace routeru.
http://techne­t.idnes.cz/ti­py-pro-windows-7-poradi-jak-povolit-wi-fi-jen-vybranym-lidem-pug-/software.aspx?c=A111010­_210755_softwa­re_dvr

Emefej

Vzhledem k tomu, že se na to musíš ptáš tady, tak nepoznáš nic.