Jája10

Dobrý den. Před časem jsem uzavřela písemnou dohodu. Podpisy nejsou úředně ověřené. Platí?

Nejlepší odpověď
Dochy

Podpisy obecně nemusí být úředně ověřené. Platí i dohoda uzavřená ústně, jen v případě sporuje problematičtější ji dokázat. Úředně ověřené podpisy vyžadují spíše instituce (ale pokud si je necháte ověřit i pod nějakou „soukromou“ dohodu, nic nezkazíte)

Další odpovědi
ivzez

Platí.