Dobrý den,pracuji jako vedoucí admin Nejsem vyučená – prosím poradte jakou střední školu si mohu dodělat dálkově?Příbram

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na přehled středních škol v Přibrami. Musíte se na Vámi vybrané škole inforomovat, zda budou otvírat dálkové studium. Je málo škol s dálkovým studiem. Abyste mohla studovat, stačí Vám ukončená základní škola, případně přijímací zkoušky.

Zdroj: http://www.stred­niskoly.cz/sez­nam-skol/stredocesky-kraj/pribram/

Další odpovědi
Miroslavst

Doufám, že ne těchto odpovědí? :D

BENYTA

Velmi by mě zajímalo,co je za pozici vedoucí admin,když nejste vyučená.
V Příbrami je na ÚP spousta projektů,některé zadával přímo ÚP.
Nevyučení si neškrtli,ani kdyby bilanční diagnostika odhalila génia.
Držím palce.