Avatar uživatele
Neguš

Dobrý den!Pracoval jste někdo nebo pracujete v zemědělství?Jak se vám líbí současná situace v tomto resortu? Děkuji

Pracoval jsem v zeměd.podniku cca 37 let

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,pracoval jsem v zemědělství,kon­krétně jako ošetřovatel dojnic a posléze žíru.25 let jsem neměl svátky,co druhé víkendy a ještě jsem vypomáhal v RV při senách,žních a sběru brambor.Nevím,jes­tli mi tato práce něco dala pozitivního.Snad jen to,že jsem dostal k pronájmu RD,který jsem později odkoupil a zničil jsem si zdraví.Mimo toho jsem také ošetřoval paznehty u skotu a kdo to nezná,nepochopí co to byla za dřina.Nebudu se tady vychvalovat,že jsem dosáhl vynikajících výsledku jak v dojivosti,kvalitě mléka,tak i v přírůstcích,ale i tak není nikdo,kdo pracuje v zemědělství náležitě ohodnocen.Když EU nařídila,že chov dojnic má být chován ve volném ustájení,šla produkce rapidně dolů a tím i platy. A tak jsem se rozhodl,že ukončím tuto práci a odešel jsem do lehkého průmyslu,kde mám jiné mzdové a pracovní podmínky.Dnešní stav v zemědělství je takový,že už nejsme soběstační a musíme dovážet zemědělské produkty z EU. Je to ostuda našich politiků!I kdybych neměl co žrát,nikdy bych se do součastného zemědělství nevrátil.Toto můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek