Avatar uživatele
anonym

Dobry den, potrebovala bych vedet jestli nekdo nema zkusenost s bigly? Moc se nam libí. dekuji

koupe bíglika

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Utíkal,utíkal až utekl.
Doplňuji:
Když už bígla,tak jedině načipovat. Jinak je to zlatej pes.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kropitko ma pravdu i ja to mam za sebou,presne tak jak pise-utikal az zdrhl.Nemam co k tomu dodat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Bígl povaha laskavý a čilý, bez známek agresivity nebo bázlivosti:bígl je stále přátelský,vymýšlí si také různé rošťácké kousky,na něž očekává rovněž kamarádskou reakci.To občas vyžaduje od majitele značnou sebediscíplínu,čilý rozhodně je: unavený nebo utahaný bígl, není-li ještě žádným veteránem,je přetěžovaný nebo žije v prostředí chudším na podněty.Nežádoucí agresivita se vztahuje nejen na členy vlastní sociální skupiny, čili rodinu majitele a psy z vlastní smečky,ale podle mého názoru stanoví také úplnou absenci přirozené ostrosti. Bíglové jsou šelmy,útočí ovšem,i když jsou v převaze,velmi zřídka. Bázliví jsou však stejně tak málo jako tehdy,když zcela instinktivně v noci vrčí nebo štěkají na podezřelé postavy. Beagle club čr internetu www.beagleclub.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarushka

Bíglíci sice mají takovou pověst jak už bylo zminěno , ale pokud jsi ho už od štenátka naučite a budete snim třeba chodit na cvičiště tak jse k poslušnosti určitě naučí jsou krasní :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anetadela1

Já bígla mám, protože jsem nedala na rady těch co ho nemají a jen ho pomlouvají,že je hloupý a utíkavý. Jak si ho vycvičíte, takový bude. Já s naší čubinou chodila denně an procházku bez vodítka, aby jí nebyl volný pohyb cizí. Je poslušná na 99% Nikdy mi neutekla a ani se o to nikdy nesnažila. Jestli si ho opravdu chcete pořídit, udělejte to. Protože když si pořídíte jinýho, může se vám stát to, že bude utíkat stejně. Utíká totiž každý, který se to naučí. Znám minimálně 4 různá plemena u kterých si majitelé ztěžovali, že jim zdrhá. Pak akorát budete litovat, že jste si nepořídili bígla, když se vám tak líbil.
Na bígla to chce pevnou ruku a dodržovat povely. A pořád ho „peskovat“. Oproti tomu, ale chce mooooře lásky.
Tak hodně štěstí…

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek