sonam

Dobrý den, poradíte mi někdo jak zalepit plastovou vaničku sprchového koutu. Cca dva krat jeden cm.

Nejlepší odpověď
Agneta

Kup si za 200,–Kč dvousložkové lepidlo UHU, s tím to půjde zaručeně:D

Další odpovědi
gecco

Epoxid nebo polyuretan (vícesložková lepidla – tmely), kontaktní povrchy zdrsni, odmasti, vypodlož a chybějící kousek ´odlij´…
😉

anonym

Pokud je jen prasklá, stačí tavná pistole, nebo očko s trafopájky, která vše zacelí.

Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-mi-prosim-cim-se-da-zalepit-prasklina-na-sprchove-vanicce-je-podel-protiskluzoveho-vrubku-asi-10-cm-dlouhaVepište odpověď…