iceT

Dobrý den,pomůžete?

Vzdálená ozvěna-Val McDermid-Jsou čtyři hodiny ráno uprostřed prosince, sníh pokrývá celé město St. Andrews. Student Alex Gilbey právě klopýtá se třemi svými nejlepšími přáteli domů z večírku, když narazí na tělo mladé ženy. Rosie Duffová byla znásilněna, pobodána a ponechána svému osudu na dávném hřbitově Piktů a jedinými podezřelými se stanou čtyři mládenci umazaní její krví. O dvacet pět let později místní policie znovu otevírá staré případy. Spolu s dalšími nevyřešenými vraždami se vrací k vyšetřování případu Rosie Duffové. Ale i někdo jiný dospěl k vlastnímu názoru, jak by měla fungovat spravedlivost. První člen původní čtveřice umírá při podezřelém požáru svého domu. Další brzy na to zahyne při vloupání s ošklivou dohrou. Nejvíc ze všech se bojí Alex. Někdo se mstí za Rosii Duffovou. Musí odhalit starou pravdu, dřív než se sám stane příští obětí…

Tahleta knížka byla převedena i na filmové plátno nebo alespoň na tv obrazovky,byla uvedena na ČT někdy v minulém nebo předminulém roce,ale nemůžu si vzpomenout na název.Vzpomene si někdo?Díky.
Doplňuji:
No právě že ten film,na který se ptám se jmenoval jinak,měl v názvu tři až čtyři slova,mám dojem,že byl francouzský a že ho dokonce dávali s titulkama.Vzdá­lená ozvěna je název knihy,kterou mám doma přečtenou a zajímalo by mě i filmové podání pro srovnání.Díky ale i tak za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Tuším,že jsi název filmu již napsala. Byla to Vzdálená ozvěna. Nebo jsi chtěla něco konkrétního ?

Další odpovědi
led

McDermidová Val
Vzdálená ozvěna