Vašek123

Poradíte mi se zamrzáním pc?

mám základovou desku msi na socket 775 a procesor intel Pentium e5300 a když vyměním cpu za intel core 2 quat tak pc zamrzne asi po 5 až 10 minutách, cpu není špatný v jiné desce funguje bez problému prosím o rady a základová deska je kompatibilní se 4 jádrovými procesory vím to 100%

Nejlepší odpověď
badisko

HM…jak jses natom s pameti RAM?…

Další odpovědi
Quimby

No a nepřehřívá se? Upevnil si tam dobře chladič? A co grafika, není to grafikou? Nepřehřívá se?

cochee

Zkontroluj na stránkách výrobce seznam kompatibility procesorů k tvé desce. Některé lepší procesory vyžadují i vyšší verzi BIOSu na desce, třeba to budeš mít tento případ.