Čáp11

Dobrý den, pomohli by ste mi rozluštit tuto zapeklitou šifru?? :)

Dobrý den, pomohli by ste mi rozluštit tuto zapeklitou šifru?? Už se s tím potácím doboru půl hodinku a stále nevím co a jak. Děkuji předem. Tady to je:
QBY IYCFJNMR MJMY NRLIJ, BYNMGSH YB SGN VYCPGSQJ BY VFJN. DHCMH SG NMIGSQJ MRSOJIF.ZYT / HMZXVNUFJ G BYCPRMH NH BGFNR RSLYITGZH. NMGZR, QBOC VYMYT CGBGMH BY LYITJFGIH NPJU HTGRF G VYZQGMH SG CVIGPJ.

Nejlepší odpověď
led

Ide o veľmi jednoduchú zámennú šifru, všimnite si počet znakov v jednotlivých „slovách“. zodpovedajú počtu znakov v slovách rozlúšteného textu.
Pomoc:
G=A