Krčálek

Dobrý den, podobal se někdo v historii v pokusech na lidech dr. Mengelovi?

Nejlepší odpověď
annas

Přečti si, zda ano, nebo ne. Našla jsem článek Historie pokusů na lidech ve 20. století.

http://www.zet­tar.maweb.eu/?p=60

Další odpovědi
ten který je

Pokusy na lidech prováděla údajně na amerických a jihokorejských válečných zajatcích KLDR za konfliktu na Korejském poloostrově v padesátých letech min.století.Tyto pokusy nejsou ovšem nikým potvrzeny ani vyvráceny.Císařské Japonsko provádělo pokusy na čínských zajatcích a civilistech za 2 sv.války biologickými zbraněmi.