DOBRÝ DEN PANE PONDĚLÍ.MOHL BYJSTE BÝT VÍCE KONKRÉTNĚJŠÍ OHLEDNĚ MÉHO STRÝCE KARLA HOGRA ?

VELMI MĚ TO ZAJÍMÁ.TAKÉ NEJSEM KATOLIČKA.
Doplňuji:
DOBRÝ DEN PANÍ REHU A PANÍ ANNAS.PANÍ ANNAS ZMÍNILA JSTE MÉHO STRÝCE PANA KARLA HOGRA JAKO SVÉHO OBLÍBENÉHO HERCE.JÁ JSEM VÁM ZA TO PODĚKOVALA.ALE NĚJAKÝ PAN PONDĚLÍ MI PSAL,ŽE JEŠTĚ ZA JEHO PŮSOBENÍ V BRNĚ MĚL MŮJ STRÝC POMĚR S JEHO BABIČKOU A ŽE MNĚLI SPOLU DÍTĚ,KTERÉ POTOM ZEMŘELO.A TAK JSEM SE OD PANA PONDĚLÍ CHTĚLA DOZVĚDĚT MNOHEM VÍC A PROTO JSEM MU PSALA !!!A TO,ŽE JSEM VĚŘÍCÍ ALE NE KATOLIČKA VÁM JEŠTĚ NEDÁVÁ PRÁVO ABY JSTE SI TADY VŠICHNI MYSLELI,ŽE JSEM PADLÁ NA HLAVU.NEURÁŽEJTE MĚ PROSÍM.---ZAJ-PO

Nejlepší odpověď
annas

Zaj-po, čekala jsem na Váš dotaz a dočkala se. Jsem moc zvědavá na vysvětlení. Nevím, nevím, co si mám myslet.
Doplňuji:
Zaj-po, jsem překvapená, že mluvíte o urážení. Ani ve snu mě to nenapadlo.
Každý člověk má právo na svá tajemství, proto mě překvapilo, že Pondělí veřejně odhaluje intimnosti ze života tohoto herce. Jen jsem trochu zapochybovala o jejich důvěryhodnosti.

Další odpovědi
ReHu

Můžete uvést nějaké souvislosti?
Doplňuji:
P. za-po, jen matně tuším o co jde, možná by vám p. pondělí mohl odpovědět, když mu pošlete mail. Třeba se sem pravidelně nedívá.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/12442