DOBRÝ DEN PANE PONDĚLÍ.MOHL BYJSTE BÝT VÍCE KONKRÉTNĚJŠÍ OHLEDNĚ MÉHO STRÝCE KARLA HOGRA ?

VELMI MĚ TO ZAJÍMÁ.TAKÉ NEJSEM KATOLIČKA.
Doplňuji:
DOBRÝ DEN PANÍ REHU A PANÍ ANNAS.PANÍ ANNAS ZMÍNILA JSTE MÉHO STRÝCE PANA KARLA HOGRA JAKO SVÉHO OBLÍBENÉHO HERCE.JÁ JSEM VÁM ZA TO PODĚKOVALA.ALE NĚJAKÝ PAN PONDĚLÍ MI PSAL,ŽE JEŠTĚ ZA JEHO PŮSOBENÍ V BRNĚ MĚL MŮJ STRÝC POMĚR S JEHO BABIČKOU A ŽE MNĚLI SPOLU DÍTĚ,KTERÉ POTOM ZEMŘELO.A TAK JSEM SE OD PANA PONDĚLÍ CHTĚLA DOZVĚDĚT MNOHEM VÍC A PROTO JSEM MU PSALA !!!A TO,ŽE JSEM VĚŘÍCÍ ALE NE KATOLIČKA VÁM JEŠTĚ NEDÁVÁ PRÁVO ABY JSTE SI TADY VŠICHNI MYSLELI,ŽE JSEM PADLÁ NA HLAVU.NEURÁŽEJTE MĚ PROSÍM.---ZAJ-PO

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zaj-po, čekala jsem na Váš dotaz a dočkala se. Jsem moc zvědavá na vysvětlení. Nevím, nevím, co si mám myslet.
Doplňuji:
Zaj-po, jsem překvapená, že mluvíte o urážení. Ani ve snu mě to nenapadlo.
Každý člověk má právo na svá tajemství, proto mě překvapilo, že Pondělí veřejně odhaluje intimnosti ze života tohoto herce. Jen jsem trochu zapochybovala o jejich důvěryhodnosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Můžete uvést nějaké souvislosti?
Doplňuji:
P. za-po, jen matně tuším o co jde, možná by vám p. pondělí mohl odpovědět, když mu pošlete mail. Třeba se sem pravidelně nedívá.
http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.