vychna

Dobrý den, otec má výminek, má právo tam pobývat i jeho přítelkyně a jiné osoby.Bez souhlasu majitelů? Děkuji

Jedná se o rekreační objekt a doživotní užívání má pouze otec.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Samozřejmě, že má právo sdílet svůj příbytek s kýmkoli uzná za vhodné. Není přece ve vězení, je to svobodný člověk.

Další odpovědi
mosoj

To se ptají děti ??

hanulka11

Jestliže má doživotní užívání, tak mu nemůžete zakazovat kdo k němu může přijít. A on to vám taky zakazuje?

jkjk

Jeho manzelka a deti ano, ostatni bez souhlasu majitelu nikoliv.