Shuffle

Dobrý den,otázka na pejska-labradora…

Chtěla jsem se zeptat jestli štěně labradora okusuje nábytek nebo něco ničí…jak se tomu dá zabránit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělají to jenom labradoři, ale všichni pejsci. Hlvně štěňata. Dělajá to v době, když se nudí, nemají dostatek jiné zajímavé činosti. Obzvláště to dělávají když jsou samotní. Vymyslet pejskovi zábavu, cvičit, věnovat se mu a na dobu kdy je sám zajistit dost věcí na hraní

Další odpovědi
samicek333

Dělají to všichni psi, my máme zlatého retrívra a ten to párkrát udělal taky, jenže pak jsme mu vynadali, plácli jsme ho a pak si ho třeba půl hodiny nevšímali a hned ho to přešlo. Udělal to, když byl doma sám, tak abychom si ho všimli – kousal houpací křeslo a a nohu stolu. Ten menší trestík – pro štěně ohromný – se vyplatil a už to nezkusil. Myslím, že pokud mu to jako malému štěněti zakážete a bude mít dostatek pozornosti, nebude to dělat. Hlavně mu pořiďte kousací hračky a kosti – bude měnit zuby, to bych se nedivila, kdyby něco kousal.

bubukaa

nám nejlépe pomohl pepřový sprej kteří psi opravdu nemají rádi jenže ten asi do bytu ne, mylsím že se nudí skuste ho nějayk zabavit nejlepší je koupit tekový ten míček s dírkama a dát tak kousek salámu pak se nebude zabývat ničím jiným než jak ten salám dostat ven