jachymhavl

Jak si mám vyzvednout balicek z dobirky?

dobry den otazka jak si mám vyzvednout balicek z dobirky sem v tady tom zacatecnik takze nevim jak vyzvednout balicek dekuji za aradu

Nejlepší odpověď
anonym

Vezmi si doklad totožnosti, patřičnou sumu peněz (případně papírek s avízem) a zajdi na poštu.
U přepážky pak zaplatíš a balík od pošťačky převezmeš.
😉
Nic na tom není.
___
Jen – pokud odesilatele dobře neznáš, doporučuju balík ještě na přepážce rozbalit – pokud by neobsahoval to, zač dobírku platíš, budeš mít rovnou svědka – pošťačku. A rovnou taky – případně, zavolej PČR.