Zlatý

Dobrý den.Ohřívala jsem v mikrovlnce brambory,když jsem ji otevřela,vycházel z ní kouř.Prosím,čím to bylo?

Včera večer jsem ohřívala v mikrovlnce samotné brambory (chvilku)a po otevření mikrovlnky z ní vycházel kouř.Některé brambory byly připálené,nechala jsem je v troubě přeci jen dlouho nebo už mi mikr.odešla?Mám ji 12 let.Bojím se v ní dál ohřívat.Děkuji :-)
Doplňuji:
Děkuju tome004,asi už mi nezbyde,než se s ní rozloučit,poděkovat za dlouholetou věrnost a poslat ji do důchodu:-)Ale že holka sloužila dlouho...:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stalo se mně něco podobného. Dala jsem do trouby kousky čokolády, aby se rozpustila. Jenže jsem zapla plný výkon, najednou začaly šlehat plameny ... Byl to šok. Rychle jsem vytáhla ze zdi zásuvku, uhasila oheň. V mikrovlnce se objevila díra. Hned jsem ji vyhodila.

Další odpovědi:

Zlatý

Těch důvodů může být víc,a na dálku,těžko poradit.Ale,jedno přece.Jestli tu mikrovlnku máte opravdu v provozu 12 let,tak se před ní i na tu dálku klaním,Vy ji s "poctami pošlete do důchodu pro domácí spotřebiče",a s radostí si kupte novou. :-)))
Doplňuji:
A já,se k tomu poděkování přidávám. :-))

A nenechala jste na taliri i zapalenou cigaretu ? :-) -iv-

Bronzový

andělko, zdá se že ani po 12letech se svou mikrovlnkou neumíš správně zacházet, to je celý problém...

Zlatý

Jde o to, z čeho byl ten kouř. Je možné, že se jen připálily usazeniny. Mikrovlnku je potřeba občas rozebrat a vyčistit. Já mám 24 let jednu z prvních co se sem dovezla a funguje bez závady.

Stříbrný

Pokud jde zapnout a běží hořely pouze brambory.Než jí vyrhnete dá to fušku. Zkuste jí zapnout s miskou vody a citronovou kůrou pokud se bude vařit je mikrovlnka v pořádku.Vzduch který bude vycházet bude někaký čas cítit spáleninou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.