martin synek

Dobrý den, od 22:30 dne 19.2. mi už nejde icq a pořád to píše jejda,něco se pokazilo. opakujte akci. děkuji za odpověd

Dobrý den, od 22:30 dne 19.2. mi už nejde icq a pořád to píše jejda,něco se pokazilo. opakujte akci. Nikdy jsem s icq neměl problémy. A za 2 už asi 3 měsíce mi nejde skype a píše to skype se nemůže připojit. Děkuji za odpovědi Děkuji Martin Synek

Odpovědi
Bedy

Osobně bych zkontrolovla nastavení firewallu, jeslti neblokuje odchozí spojení, protože ten Skype se mi nelíbí.
Kdyžtak mi pošlete výpisy z programu RSIT.

RSIT stáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Po spuštění klikněte na Continue (nechte nastaveno 1 month). Teď chvilinku počkejte, než to doskenuje a pak v Tento počítač – C:\RSIT vytvoří dva výpisy -log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrajte na leteckaposta.cz (nebo jiné úložiště) a pošlete mi odkaz vnitřní poštou – do předmětu uveďte název otázky. Při nejhorším ten odkaz vložte sem jako doplnění otázky.

SengSS

heh . měl jsem stejný problém , a musel sem icqu odinstalovat a znova nainstalovat , zkus toto třeba to pomůže .....