MaJaSe

Dobrý den, obchod s Čínou – platba za nástroje.

Dobrý den, obchodujeme s Čínou. Nyní nám náš dodavatel bude dodávat nový druh materiálu a pro jeho výrobu musel zhotovit formu (nástroj) podle,které bude vyrábět požadovaný výrobek. Můžeme od něho přijmout fakturu na tento nástroj,nebude problém,že se neproclí? Jedná se o 1765 EUR. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne Marie Jankovská 565 382 038 Vaněk – výroba nábytku spol.s.r.o. Pavlov 33 CZ Pelhřimov 39301 IČO:26076721 DIČ:CZ26076721

Odpovědi
Drap

Pokud je to i jako nástroj vyfakturováno, neměl by být problém.

mosoj

Pokud je to vyfakturováno jako nástroj. Pak je to váš ZP , který by jste měli odepisovat. V tomto případě ale nevím jestli to jde. Divná praxe výrobce, on by to měl promítnout do ceny výrobku.