Adííííííísek

Jak se jmenuje taková stránka, na které si můžete zadarmo psát s technikem a on vám poradí?

Dobrý den, nevíte proím vás jak se jmenuje taková stránka, na které si můžete zadarmo psát s technikem a on vám poradí. Jednou už jsem si s ním psala, akorát teď nemůžu najít tu stránku, prosím nevíte někdo?…moc byste mi s tím pomohli. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
led

Ano, pozrite si webovú stránku výrobcu software napríklad mikrosoftu, či nájdete to i na českých stránkach. Prevažne sú riešené formou bezplatného Fóra, kde zadáte problém a okrem členov fóra vám odpovedá aj technik, programátor,…
Ak máte problém s konkrétnym software, skúste si kľúčové slová zadať do vyhľadávača (problém už môže byť vyriešený, vyhľadávač vám potom nájde k nemu „riešenia“), alebo priamo na domovskej stránke si pozrite, či tam je rubrika „fórum“
Doplňuji:
príklad:
do vyhľadávača zadám: ako vypnúť touchpad na notebooku asus
otvorí sa stránka: https://www.go­ogle.sk/search?q=a­ko+vypn%C3%BA%C5%A­5+touchpad+na+no­tebooku+asus&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:sk:offici­al&client=fire­fox-a&channel=sb&gws_r­d=cr&ei=2jHrU-L9G4WI7Ab92ICIBw
vyberiem si stránku Živě.cz fórum poradna: Jak vypnout Touchpad
http://www.zi­ve.sk/forum/po­radna-hardver/395007/jak-vypnout-touchpad/
a už môžem čítať, či vložiť otázku

Další odpovědi
badisko

Z jakym tech…pokud jde o PC… tak nejspise tato… ale operatori tam jsou jednou za rok ..:D … http://www.on­linepomoc.cz/ nebylo by lepsi sem napsat jakej mas problem …? Je tady dist chtrejch lidi kteri radi pomuzou …

bolak

Technická podpora

Dochy

Těžko říct, když ani přesně nenapíšeš, čeho se to má týkat. Podobnou službu mívají prodejci (ale obvykle se předpokládá, že je to zboží od nich, či se o jejich zboží zajímáš), či výrobci nebo zastoupení nějaké konkrétní značky.