Honzis

Dobrý den. Nevíte někdo o brigádě (roznášení letáků) v Bohunicích či Starém a Novém Lískovci (Brno)?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zajdi si do místních marketů a tam se zajímej , že bych chtěl roznášet jejich letáky

Další odpovědi
tom004

Zkus jiné stránky.Sem takové otázky nepatří.

Berušinka

Tom má pravdu, zkus třeba práce.cz – tam je toho dost – ale já si nikdy nevybrala =D

Michal Kole

Na roznášení letáků si moc nevyděláš.

Zkus raději brigádu ve svém oboru co studuješ.

Určitě na škole máte na nástěnce nějaké brigády nebo se zeptej ředitele, zástupce ředitele, výchovného poradce, nějakého metodika pro začlneňování do práce.

Na roznášení letáků často zaměstnavatelé chtějí vlastní auto, pokud je toho víc nebo je to těžší.

Honzis

A jinak děkuji Michalovi.

Honzis

A zase tu někdo projevuje své trapné názory.