ABCDEFGHRT

Dobrý den, nevíte někdo na jaké internetové stránce se dá prodávat onošené oblečení bez nějakých poplatků za registraci?

Dobrý den, nevíte někdo na jaké internetové stránce se dá prodávat onošené oblečení bez nějakých poplatků za registraci? A jak to funguje s poštovným, vyplatí se to tomu , kdo to kupuje vůbec, když dá třeba 100 Kč za poštovný?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://oblece­ni.bazos.cz/
tady na Bazoši si napíšeš inzerát,
jak vyplníš první rubriku, tak pošleš
svůj mobil a oni Ti pošlou kód pod,
kterým se registruješ je to zdarma
myslím na 3 měsíce a, jestli se to
poštovné vyplatí musíš posoudit dle
té prodávané věci, ale já tak kupuju
a prodávám běžně :)
Doplňuji:
už jsem koupila bezva nízký bílý prosklený skříňky do obýváčku..
koženou bundu za pár kaček, italský buchňi do sněhu neklouzací
co se nedaj nikde koupit na mý tlustý lýtka !! taky kožený jen za
350.- Kč..a různý jiný věci ani si na ně nevzpomenu, moje ségra
ta kupuje furt něco, boty a kabelky, záclonky a doplňky do bytu :))

Další odpovědi
user99

sbazar nebo bazoš

Blutengel

http://www.vin­ted.cz/