Stromák_CZ

Nevíte někdo, jak vrátit WINDOWS XP do továrního nastavení?

Dobrý den, nevíte někdo, jak vrátit WINDOWS XP do továrního nastavení? Děkuji, Stromák_CZ

Odpovědi
gecco

Pro WindowsXP neexistuje „tovární nastavení“…
😉
Je potřeba provést reinstalaci – z instalačního media (a po předchozím zazálohování dat)…
___
Návodů k reinstalaci je plný net – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=re­instalace+win­dows+xp&source­id=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 , ale pokud vůbec nevíš, co a jak, doporučuju kontaktovat zkušenějšího kamaráda (je potřeba zazálohovat nebo nově stáhnout ovladače).

anonym

Podle výrobce počítače může být na disku oddíl s předinstalovaným systémem pro obnovu. Záleží na výrobci, modelu a způsobu předchozí instalace. Šanci vidím tak 30%.