jirka1511

Dobrý den,nevíte,kde sehnat telefonní číslo na českýho správce facebooku? Děkuji za odpověd

Odpovědi
Questman

Vzhledem k tomu, že Facebook často spolupracuje s policií, FBI, CIA a dalšími službami, je třeba chránit si soukromí. Proto na pracovníky facebooku nejsou nikde žádné kontakty.

Jedinou možností je pro tebe vydat se do U.S.A. a pokusit se dostat se přímo do budovy ředitelství facebooku, případně si podle zveřejňovaných fotografií vystopovat samotného Marka Zuckerberga :D

badisko

No to by jsi chtel teda az moc …vzdyt ani Tech podpora neni v cestine …

bayeer

To aj existuje něco takovéjo ?. :D

Mc Merkurion

zkus tudle stránku,třeba ti tam poradí,je to přímo pro takové,jako ty:
https://www.fa­cebook.com/hel­p/185747581553788
Doplňuji:
„Chcete-li znovu získat přístup ke svému účtu, postupujte podle pokynů, které se vám zobrazí při pokusu o přihlášení. Informace o tom, co je na Facebooku povoleno, naleznete v Zásadách komunity.“

jirka1511

Vážně nevíte tel.číslo na českýho správce? Mám bloklý fb a potřeboval bych si s nim promluvit

anonym

Mám obavu, že nikdo takový neexistuje…
😁