nikola1

Dobrý den, nevíte jestli při prodeji např. zlata, elektroniky do bazaru se musí platit nějaké daně, poplatky atd..?

Dobrý den, nevíte jestli při prodeji např. zlata, elektroniky do bazaru se musí platit nějaké daně, poplatky atd..? popř. kde se to dozvím? děkuji

Nejlepší odpověď
McArthur

Pokud to bude z Tvého majetku, tak se neplatí žádné státní daně. Bazar bude požadovat občanku a měl by požadovat podepsání dobrozdání, že to není kradené. Bazar je překupník, a tak obvykle nepožaduje žádné poplatky pro sebe.

Další odpovědi
Pepa25

Od daně z příjmů fyzických osob jsou osvobozeny nahodilé příjmy do výše 20 tis. Kč za rok.

Emefej

Nebylo by lepší zeptat se na to přímo v tom bazaru?