Amo

Dobry den,nevite jaka rasa/plemeno je tento pejsek ? focene v cine http://i41.ti­nypic.com/1z4zcdy­.png

Doplňuji:
nezadal jsem bohuzel nazev:( omlouvam se za neprijemnosti

Nejlepší odpověď
beer

Bych řekl štěně čau-čau )) Jejich původní plemeno, dnes je celkem běžné i u nás.
Jinak odkaz je v poho, akorát se musí odstranit mezera před tečkou..

Další odpovědi
mojitek

chtělo by to fotku 😉

jo,teď už to vidím.Vypadá to na čau čau krátkosrstý,ale šmrncnutý s něčím

čokl obecný

samicek333

já bych si tipla na plemeno akita inu, nebo něco podobného, to mi přijde nejpodobnější. Je sice japonské(to plemeno) ale bude i v Číně, ten čau čau – to mi nepřijde…

Bludivrah14

Šiba inu?