Dobrý den,nevíte jak vidět boha?nebo jak se stát andělem?

V boha moc věřím a chci být jeho malý pomocníček.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Bůh jsem já.
Nemůžeš mne vidět.
A pomocníčky nepotřebuji.

(tohle by ti řekl bůh, kdyby byl. Nakolik ti to neřekl, neznamená to, že ti to říct nechtěl, ale že nemohl – protože není).

Tvá víra je hezká, tak se řiď desaterem (doslova a do písmene, to bude nejlepší pro tebe i pro ostatní).

Další odpovědi
baghira

Exodus 33:20 – Nemůžeš spatřit mou tvář, neboť člověk mě nesmí spatřit, má-li zůstat naživu.

terry

Co to přesně znamená – moc věřím?
Netušila jsem, až to teď, že se dá věřit i málo.

fcoop

Radši jsem komentář smazal a napsal,že jsem smazal komentář.

led

Ak vám viera v boha pomáha pri vašej ceste životom, nedajte si ju vziať. Posmech si nevšímajte.
Vidieť reálne ťažko, možte ho vidieť svojim vnútorným zrakom, čerpať enrgiu z virtuálnych rozhovorov s ním.
Nepíšem zámerne o akého boha sa jedná. Každý nech si verí v toho svojho boha, v prírodu, v človeka, v peniaze+maje­tok+moc.
Ak človek prestane veriť v niečo, stráca cieľ. Neberme to nikomu. Nesmejme sa nikomu za jeho vieru.

DusanOrlik

Jednoduše :),Umři a budeš v nebi (vedle něj).Jednoznačně úmrtí :D

gnosis

LSD