Blawback

Dobry den, nevite co je za auto s bilym placatym majakem na strese a spoustou anten na strese?

neustale jelo predemnou nebo vedle a vybrzdovalo me…pak vytahl ridic telefon a zacal me natacet

Nejlepší odpověď
cochee

Když má auto spoustu antén, tak to může být auto na dohledávání ukradených aut pomocí satelitu nebo radiových vln, např. systém SHERLOG/Secar nebo carberos.

Další odpovědi
Pájo

Bez dodatku pod otázkou mě napadly vozy Google Street View, které snímkují ulice.
http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/google-street-view-10-vozu-v-cr-foceni-ulic-se-opet-rozjizdi/sc-4-a-157625/default.aspx

ten který je

Můžou to být tajní policisté.;-)