Dudny

Dobrý den nevíte co je tohle za šifru? a jak se luští?

DGAGDA AAGADA AAVFDD ADDAAG AADGAG DDFDDA AGDADV ADDGAD DDGFDD GGVVAG FXFVVF FGVGXD DDGXAF FFFXGV GGDXDF AFGXFX VDGGGF XVDFXF AAFFAD ADDAAD AGAFDA DAAVFF DFDGDG AVADGV FFAFDG DAAGFG DDFADD VDGFXF VGFFGD FGDAGV FGVGDF DDVGXF VVAGAG DFVDVD GGVDDV VADVVV DDDDDD FAADAA ADDAAG DAGAFA AAAAAA DAFAVA FAGAAA GADAAA AFAGFA GVGADV VGAFXV DGXAAG VFGDXF VDGFVD XDFAVD XFGDGF VFXDAF GDVDXG

Nejlepší odpověď
Reuef

netusim ale podle zdroje to ma neco spolecnyho s geocachingem

Zdroj: http://www.ge­ocaching.com/se­ek/cache_deta­ils.aspx?guid=7091bd58-b165-4ee0-9cb3-4349acbfc60d

Další odpovědi
bolak

Už na to čumim pět minut a pořád na to nemůžu přijít. Že tys to sem dal schválně kvůli mně, naťukal náhodně písmena a teď se mi za rohem směješ.

suaeda

Zkusil bych něco vygooglovat. Výsledky se najdou – např.:
http://www.zou­bek.cz/homepa­ge/sifry/index­.html

arygnoc

nepripadá mi to ako šifra.
skôr mi to pripomína štatistický súbor výskytu nejakých veličín, či zápis nejakej sekvencie (ako je napr. DNA), alebo kombinačný výpis.
Príliš často sa opakujú rovnaké znaky (výskyt iba A, D, G, V, F, X, V).